Auktioner Konst & Grafik Hedvig Tegnér, "Provence 1927", olja pÄ pannÄ, signerad a tergo.

Bilder Hedvig Tegnér, "Provence 1927", olja pÄ pannÄ, signerad a tergo.

Hedvig Tegnér, "Provence 1927", olja pÄ pannÄ, signerad a tergo.

750 SEK

VĂ€rdering: 50 SEK

RammÄtt: 57x46 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD
SkÄne

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Blandteknik signerad C. Julius, stugor vid vatten, mÄtt 75x58 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 50 SEK

SkÄne

Slutar om 12 timmar 12 minuter

Pontus Carle litografi, abstrakt motiv, mÄtt 93x77 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 50 SEK

SkÄne

Slutar om 12 timmar 13 minuter

Nils Nilsson litografi, motiv tvÄ flickor, mÄtt 83x70 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 60 SEK

SkÄne

Slutar om 12 timmar 15 minuter

Axel Olson litografi, E.A, stÀmpelsignerad, mÄtt 73x46 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 80 SEK

SkÄne

Slutar om 12 timmar 16 minuter