Bilder Yngve Nilsson, olja på pannå, signerad.
Rammått: 45,5x25,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 12 timmar 12 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 12 timmar 13 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Slutar om 12 timmar 15 minuter