Auktioner Konst & Grafik Yngve Nilsson, olja på pannå, signerad.

Bilder Yngve Nilsson, olja på pannå, signerad.

Yngve Nilsson, olja på pannå, signerad.

75 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 45,5x25,5 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Blandteknik signerad C. Julius, stugor vid vatten, mått 75x58 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 12 timmar 12 minuter

Pontus Carle litografi, abstrakt motiv, mått 93x77 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 12 timmar 13 minuter

Nils Nilsson litografi, motiv två flickor, mått 83x70 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Slutar om 12 timmar 15 minuter

Axel Olson litografi, E.A, stämpelsignerad, mått 73x46 cm

Värdering: 50

Bud: 80 SEK

Slutar om 12 timmar 16 minuter