Auktioner Konst & Grafik Johan Waldenström, "Gul kust Österlen", olja på duk, signerad, daterad 1980.

Bilder Johan Waldenström, "Gul kust Österlen", olja på duk, signerad, daterad 1980.

Johan Waldenström, "Gul kust Österlen", olja på duk, signerad, daterad 1980.

300 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 51x36 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Blandteknik signerad C. Julius, stugor vid vatten, mått 75x58 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 13 timmar 11 minuter

Pontus Carle litografi, abstrakt motiv, mått 93x77 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 13 timmar 12 minuter

Nils Nilsson litografi, motiv två flickor, mått 83x70 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Slutar om 13 timmar 14 minuter

Axel Olson litografi, E.A, stämpelsignerad, mått 73x46 cm

Värdering: 50

Bud: 80 SEK

Slutar om 13 timmar 15 minuter