Bilder Johan Waldenström, "Gul kust Österlen", olja på duk, signerad, daterad 1980.
Rammått: 51x36 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 13 timmar 11 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 13 timmar 12 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Slutar om 13 timmar 14 minuter