Bilder Knut Lundborg, "Vid spången, motiv från Gislöv", olja på duk, signerad.
Rammått: 52,5x38,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 12 timmar 40 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 12 timmar 41 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Slutar om 12 timmar 43 minuter