Bilder Parti STRINGHYLLA, flera olika hyllplan & gavlar. (slitage, skador)
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 13 timmar 36 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 13 timmar 38 minuter
Slutar om 13 timmar 40 minuter