Bilder Lampett, "Coquille" Asea belysning 1940-tal
H 23
B ca 27
mindre nagg på innerkant
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 12 timmar 57 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 12 timmar 59 minuter
Slutar om 13 timmar 1 minut