Auktioner Ljuslykta och lockskål, porslin, Björn Wiinblad, bl.a Rosenthal.

Bilder Ljuslykta och lockskål, porslin, Björn Wiinblad, bl.a Rosenthal.

Ljuslykta och lockskål, porslin, Björn Wiinblad, bl.a Rosenthal.

175 SEK

Värdering: 50 SEK

Högst: 16,5 cm.

Utan anmärkning.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Bordsdekorationer, 2 st, konstmassa/keramik.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Svamp, glas, Monica Backström, Boda.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Anna Efverlund, skulptur efter hällristning, metall. IKEA, 1900-talets slut.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Figurin, porslin, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK