Bilder Parti kakformar, metall, 1900-tal.
Bruksskick.
Slutar om 5 timmar 37 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 140 SEK
Slutar om 5 timmar 52 minuter
Slutar om 5 timmar 55 minuter
Bruksskick.
Slutar om 5 timmar 37 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 140 SEK
Slutar om 5 timmar 52 minuter
Slutar om 5 timmar 55 minuter