Bilder Golvstaffli, trä, Schmincke, 1900-talets andra hälft.
Höjd: 150 cm.
Bredd: 57 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK