Auktioner Övrigt KNIV i träslida signerad Jard Rollén Total L:25 cm

Bilder KNIV i träslida signerad Jard Rollén Total L:25 cm

KNIV i träslida signerad Jard Rollén Total L:25 cm

250 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Färglitografi Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, numrerad 49/150. Färglitografi, bildmått: 23x31cm, yttermått inklusive ram: 41x47cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TVÄTTBRÄDA trä/glas H:58 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Tavla.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

Akvarell Björn Blomberg (1925-2003), Snöbyar, Torneträsk. Signerad. Akvarell, bildmått: 19x21 cm, yttermått inklusive ram: 30x32 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK