Bilder BOKSKÅP, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Fanerat med rot, tvådelat, överdelens dörrar med vitrin, bakomliggande lösa hyllplan, underdel med dörrpar och två bakomliggande lådor, höjd 230, 122 x 43 cm
Slutar om 18 timmar 5 minuter