Bilder SMYCKEN, mestadels silver, 1900-tal
Silvercollier, 3 halskedjor varav ett med hänge, brosch med skuren snäckskalskamé (stämplar 900), 2 ringar, broschens längd 40 mm
Slutar om 17 timmar 40 minuter