Auktioner Övrigt Skottkärra 110l Nr: 602

Bilder Skottkärra 110l Nr: 602

Skottkärra 110l Nr: 602

250 SEK

Värdering: - SEK

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

GARNITYR, silver, sannolikt 1900-tales mitt

Värdering: 1 200

Bud: 250 SEK

ARMBAND, silver, kedjelänk, 1900-talets andra hälft

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

BORDSLAMPA, vitmetall, sannolikt sent 1800-tal

Värdering: 2 500

Bud: 0 SEK

KAFFESKEDAR OCH SILLGAFFLAR, 13 del, silver, 1800-/1900-tal, tot vikt ca 175 g

Värdering: 800

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 6 minuter