Bilder GUNGSTOL, 1900-tal.
Böjträ.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 16 timmar 27 minuter
Slutar om 16 timmar 33 minuter
Slutar om 16 timmar 45 minuter
Böjträ.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK