Auktioner Möbler GUNGSTOL, 1900-tal.

Bilder GUNGSTOL, 1900-tal.

GUNGSTOL, 1900-tal.

375 SEK

Värdering: 20 SEK

Böjträ.

Slitage

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ "RITZ CHAIR 1" PARET STOLAR, LAMMHULTS

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

Slutar om 16 timmar 27 minuter

SKÄNK/SIDEBOARD, MAHOGNY, 1940/1950-TAL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

Slutar om 16 timmar 33 minuter

PARET FÅTÖLJER, MAHOGNY, NYROKOKOSTIL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 16 timmar 45 minuter

SKÅP, NYRENÄSSANS, EK, 1880/1890-TAL

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 55 minuter