Bilder KARMSTOL, 1900-tal.
Stålrör.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 14 timmar 16 minuter
Slutar om 14 timmar 22 minuter
Slutar om 14 timmar 34 minuter
Stålrör.
Slitage
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK