Produkter

Samtliga kategorier
17282st objekt

Peter Öhrnell Blandteknik på pannå

Värdering: 2 000

Bud: 1 200 SEK

Ingvar Hällgren 1917-1980 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Lars Norrman 1915-1979 Blandteknik på papper

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Sixten Fager 1920-2010 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Olja på pannå

Värdering: 800

Bud: 650 SEK

Sture Meijer 1931-2023 Akvarell på papper

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Elsa Ledin Akvarell på papper

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Kristina Nilsdotter Blandteknik på papper 2010

Värdering: 3 000

Bud: 0 SEK

Catarina Lundegårdh Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 750 SEK

Bert Forkström Akvarell på Papper

Värdering: 1 000

Bud: 200 SEK

Patricia Beatty Blandteknik på Papper

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Hag Hans Engstedt Färglitografi

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Okänd konstnär Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Charles Roka 1912-1999 Olja på duk

Värdering: 1 200

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 minuter

Per Julius Färglitografi

Värdering: 1 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 7 minuter

Ivan Bergdahl 1929-2021 Akvarell på papper

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter

Måns Heidvall Akvarell på Papper

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 8 minuter

Fritz Jakobsson Blandteknik på pannå

Värdering: 2 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 9 minuter

Örjan Wikström Gouache på papper

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Slutar om 9 minuter

Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

Värdering: 800

Bud: 600 SEK

Slutar om 10 minuter

Olof Nanneson Gouache på papper

Värdering: 1 500

Bud: 400 SEK

Slutar om 11 minuter

Olle Ericsson 1921-2005 olja på duk

Värdering: 1 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 12 minuter

Åman Olja på pannå

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 12 minuter

Carl Gustaf Ramberg 1865-1916 Olja på Duk

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 13 minuter

Hampe Halfdan Svanberg 1883-1961 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 14 minuter

Bia Peterson 1916-1997 Blandteknik på duk

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Slutar om 15 minuter

Kristina Nilsdotter Akryl på pannå 2013

Värdering: 3 000

Bud: 1 800 SEK

Slutar om 16 minuter

Okänd Konstnär Olja på Duk

Värdering: 1 000

Bud: 300 SEK

Slutar om 16 minuter

Carl Leo Åman Snidad trätavla

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 minuter

E Viklund Olja på Pannå

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 minuter

Axel Nipstad 1901-1953 Olja på pannå

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 19 minuter

Birger Ljungquist 1894-1965 Olja på pannå

Värdering: 1 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 minuter

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 minuter

Ingvar Hällgren 1917-1980 Olja på pannå

Värdering: 2 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 minuter

Kristina Nilsdotter Akvarell på papper 2015

Värdering: 1 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 21 minuter

Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 21 minuter

Oidentifierad konstnär Irene Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 22 minuter

Lena A Linderholm Färglitografi

Värdering: 1 200

Bud: 800 SEK

Slutar om 23 minuter

Eric Lundgren 1907-2001 Olja på Pannå

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 23 minuter

Lennart Olausson Färgetsning

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 24 minuter

Wei Stålberg Öhgren Olja på duk

Värdering: 1 000

Bud: 200 SEK

Slutar om 25 minuter

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Slutar om 26 minuter

Anders Fogelin 1933-1982 Akvarell på Papper

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 26 minuter

Bill Olson Plantryck

Värdering: 800

Bud: 800 SEK

Slutar om 27 minuter

Lillan Michelin Färglitografi

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Slutar om 28 minuter

Margareta Renberg 1945-2005 Färgserigrafi

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 28 minuter

Nils Bäckman 1896-1946 Gouache på papper

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 29 minuter

Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Olja på pannå

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Slutar om 30 minuter

Klas Engman 1905-1977 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 31 minuter

Pontus Carle Akvarell på papper

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 32 minuter

Carl August Fahlgren 1819-1905 Olja på Pannå

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 33 minuter

Bengt Lindström 1925-2008 Akryl på papper

Värdering: 12 000

Bud: 4 000 SEK

Slutar om 33 minuter

Olle Gustafsson Blandteknik på Duk

Värdering: 2 000

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 34 minuter

Nils Forsberg 1921-1994 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 35 minuter

Hildur Hedberg Johansson 1902-1994 Olja på pannå

Värdering: 1 500

Bud: 200 SEK

Slutar om 35 minuter

Gustaf Magnusson 1890-1957 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 36 minuter

Okänd konstnär Akvarell på papper 1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 700 SEK

Slutar om 37 minuter

Olle Gustafsson Blandteknik på pannå

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 37 minuter