Bilder LERFAT SAMT KRUS, 2 ST, 1800/1900-TAL

LERFAT SAMT KRUS, 2 ST, 1800/1900-TAL

1 år 1 månad 9 dagar

2023-02-19 18:35

Värdering: - SEK

LERFAT DIAM CA 43 CM
KRUS VALLÅKRA 5 LITER HÖJD 24 CM
KRUS OMÄRKT HÖJD 25 CM
ÅLDERSSLITAGE, LERFAT SPRICKA OCH LAGAD, ÄLDRE KRUS MED LITET NAGG

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

VAS keramik, signerad F.B.C

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

JULTALLRIKAR Bing & Gröndal, 9 stycken

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

KRUS stengods, Höganäs, 8 Liter

Värdering: 20

Bud: 60 SEK