Auktioner ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar 1964, vikt ca 26,5 g

Bilder ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar 1964, vikt ca 26,5 g

ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar 1964, vikt ca 26,5 g

1 timme 41 minuter

2024-09-27 17:02

14000 SEK

Värdering: 12 000 SEK

Fantasilänk, säkerhetslås, längd ca 19,5 cm

DÖRRHANDTAG, brons, jugend, tidigt 1900-tal, större modell

Värdering: 1 800

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 1 timme 39 minuter

Värdering: 12 000

Bud: 14 000 SEK

Slutar om 1 timme 41 minuter

OKÄND KONSTNÄR, skulptur, papier maché, sannolikt 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Slutar om 1 timme 43 minuter

COLLIER MED HÄNGE, mässing, Skultuna, 1900-/2000-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 1 timme 45 minuter