Auktioner Konst & Grafik BROR LINDH (1877-1941), etsning, signerad

Bilder BROR LINDH (1877-1941), etsning, signerad

BROR LINDH (1877-1941), etsning, signerad

100 SEK

Värdering: 300 SEK

"I havsbandet", ca 32 x 21 cm, inkl ram 47 x 37 cm

SOFFA, "Gilbert", Burhéns, samtida

Värdering: 4 000

Bud: 1 400 SEK

FÅTÖLJ, "Gilbert", Burhéns, samtida

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

VÄGGPENDYL, jugend, 1900-talets början

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter