Auktioner Sport & Fritid Värmestrumpor

Bilder Värmestrumpor

Värmestrumpor

0 SEK

Värdering: - SEK

Appstyrda värme strumpor,

Storlek 45-47

Västra Auktionsverket AB

Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

vastra@vastraauktionsverket.se
Tel: 036-12 03 03, 0702-75 45 22

FIGURINER, 4 st, i form av fåglar, porslin, Bing & Gröndahl och Royal Cophenhagen, Danmark

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 1 timme 39 minuter

SOFFA, "Gilbert", Burhéns, samtida

Värdering: 4 000

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 1 timme 41 minuter

FÅTÖLJ, "Gilbert", Burhéns, samtida

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 1 timme 43 minuter

BROR LINDH (1877-1941), etsning, signerad

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 1 timme 45 minuter