Auktioner Guld, Silver & Smycken Ring i silver med stenar

Bilder Ring i silver med stenar

Ring i silver med stenar

0 SEK

Värdering: - SEK

Vikt: 5,5 g, storlek: 18

Eskilstuna Auktionsverk AB

Skjulstagatan 17
632 29 Eskilstuna
Södermanland

info@eskilstunaauktionsverk.se
Tel: 016-13 66 89, Johan: 070-608 90 05, Pia: 073-392 14 51, Fax: 016-51 11 51

FIGURINER, 4 st, i form av fåglar, porslin, Bing & Gröndahl och Royal Cophenhagen, Danmark

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 1 timme 50 minuter

SOFFA, "Gilbert", Burhéns, samtida

Värdering: 4 000

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 1 timme 52 minuter

FÅTÖLJ, "Gilbert", Burhéns, samtida

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 1 timme 54 minuter

BROR LINDH (1877-1941), etsning, signerad

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 1 timme 56 minuter