Bilder Stolar "CPH" Hay 2000-tal (4 st)

Stolar "CPH" Hay 2000-tal (4 st)

11 månader 26 dagar

2023-03-30 21:07

1500 SEK

Värdering: - SEK

Fyra stycken formpressade bockstolar
"Copenhague Chair" (CPH) är formgivna av Ronan & Erwan Bouroullec åt Köpenhamns Universitet för Danska möbelföretaget Hay
Stapelbara

Höjd: 79 cm
Sitthöjd: 48 cm
Bredd: 48,5 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, färgbortfall på sitsarna, inga övriga anmärkningar

Four molded buck chairs
"Copenhague Chair" (CPH) is designed by Ronan & Erwan Bouroullec for the University of Copenhagen for the Danish furniture company Hay
Stackable

Height: 79 cm
Seat height: 48 cm
Width: 48.5 cm

Condition: Minor wear and tear, loss of color on the seats, no other remarks

NYCKELSKÅP trä

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

SITTPUFF Orge

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

SITTPUFF Orge

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

SITTPUFF Orge

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar