Bilder Soffbord teak 60-tal
Höjd: 55 cm
Bredd: 133 cm
Djup: 57 cm
Slitage ringmärken på skiva m.m
Slutar om 4 timmar 17 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 1 700 SEK
Slutar om 4 timmar 19 minuter
Slutar om 4 timmar 43 minuter