Bilder Soffbord teak 60-tal

Soffbord teak 60-tal

1 år 1 månad 29 dagar

2023-02-26 16:37

80 SEK

Värdering: - SEK

Höjd: 55 cm
Bredd: 133 cm
Djup: 57 cm

Slitage ringmärken på skiva m.m

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Stol mässing förgylld, höjd 92 cm

Värdering: 50

Bud: 170 SEK

Slutar om 4 timmar 17 minuter

Hörnskåp 2 delat, höjd 208 cm, bredd 93 cm, djup 50 cm

Värdering: 50

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 4 timmar 19 minuter

Stolar 4 st 1960-tal, höjd 84 cm, skav finns

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 43 minuter

Blomlåda på ben, koppar, höjd 50 cm bredd 82 cm

Värdering: 50

Bud: 130 SEK

Slutar om 4 timmar 50 minuter