Bilder Hörnskåp

Hörnskåp

1 år 1 månad 30 dagar

2023-02-26 16:38

80 SEK

Värdering: - SEK

Höjd: 66 cm
Bredd: 52 cm
Djup: 35 cm

Fint skick.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Stol mässing förgylld, höjd 92 cm

Värdering: 50

Bud: 170 SEK

Slutar om 24 minuter

Hörnskåp 2 delat, höjd 208 cm, bredd 93 cm, djup 50 cm

Värdering: 50

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 26 minuter

Stolar 4 st 1960-tal, höjd 84 cm, skav finns

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 50 minuter

Blomlåda på ben, koppar, höjd 50 cm bredd 82 cm

Värdering: 50

Bud: 130 SEK

Slutar om 57 minuter