Bilder Kista, 1800-tal
Höjd: 72 cm.
Bredd: 130 cm.
Djup: 60 cm.
Bruksskick, färgflagn samt nyckel saknas.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 225 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 190 SEK