Bilder Gasolgrill, Landmann

Gasolgrill, Landmann

1 år 1 månad 23 dagar

2023-02-05 14:29

240 SEK

Värdering: - SEK

Modell 7884. Bruksanvisning och tillbehör medföljer.

Bredd 136 cm.
Höjd ca 110 cm.
Djup ca 55 cm.

Ej funktionstestad.

Bruksslitage.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Jordglob 1900-talets andra hälft

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 dagar

1800-tal/c.1900 allmoge

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

Slutar om 9 dagar

Bordsfotogenlampa sent 1800-tal

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 9 dagar

Kandelabrar 1 par sent 1900-tal

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 9 dagar