Bilder Karmstolar Lepo Products Finland 2000-tal
Två stycken karmstolar med stomme i aluminium
Skiktlimmad rygg med björkfaner
Stoppade dynor med klädsel i mörkgå mocca
Etikettmärkta: Lepo Products
Höjd: 91 cm
Sitthöjd: 45 cm
Bredd: 54 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, mindre märken och repor, inga övriga anmärkningar
Arm chairs Lepo Products Finland 21th century
Two arm chairs with aluminum frame
Laminated back with birch veneer
Upholstered cushions with upholstery in dark mocca
Labeled: Lepo Products
Height: 91 cm
Seat height: 45 cm
Width: 54 cm
Condition: Minor use- and age-based wear, minor marks and scratches, no other remarks
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK