Bilder Karmstolar Lepo Products Finland 2000-tal

Karmstolar Lepo Products Finland 2000-tal

10 månader 17 dagar

2023-06-01 20:25

100 SEK

Värdering: - SEK

Två stycken karmstolar med stomme i aluminium
Skiktlimmad rygg med björkfaner
Stoppade dynor med klädsel i mörkgå mocca
Etikettmärkta: Lepo Products

Höjd: 91 cm
Sitthöjd: 45 cm
Bredd: 54 cm

Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, mindre märken och repor, inga övriga anmärkningar

Arm chairs Lepo Products Finland 21th century

Two arm chairs with aluminum frame
Laminated back with birch veneer
Upholstered cushions with upholstery in dark mocca
Labeled: Lepo Products

Height: 91 cm
Seat height: 45 cm
Width: 54 cm

Condition: Minor use- and age-based wear, minor marks and scratches, no other remarks

Trädgårdsgrupp bemålad

Värdering: 50

Bud: 550 SEK

Blombord i rotting med glasskiva (spricka i glasskivan)

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Klädskåp jugend höjd 200 cm 100 x 46 cm

Värdering: 50

Bud: 350 SEK

Piedestaler höjd 90 cm

Värdering: 50

Bud: 300 SEK