Bilder Handväska Firma Svenskt Tenn Estrid Ericson 1900-tal
Handväska Firma Svenskt Tenn Estrid Ericson 1900-tal
Handväska i tyg från Svenskt Tenn av Estrid Ericson
Handtag i läder och lås av metallplugg, fötter i metall
Mått: 41 x 28 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Handbag Firma Svenskt Tenn Estrid Ericson 20th century
Handbag in fabric from Svenskt Tenn by Estrid Ericson
Leather handle and metal dowel lock, feet in metal
Dimensions: 41 x 28 cm
Condition: Minor wear from use, no other remarks