Bilder Tärnan Damur 18K Guld 1900-tal

Tärnan Damur 18K Guld 1900-tal

1 år 19 dagar

2023-03-30 21:18

2200 SEK

Värdering: - SEK

Boett tillverkad av 18K Guld.
Stämplad.
Klockan går vid enklare test.

Diametermått: 19 mm

Konditionsrapport: Repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Tärnar Ladies watch 18K Gold from the 20th century
Case made of 18K Gold.
Stamped.
The clock runs on simpler tests.

Diameter measurement: 19 mm

Condition report: Scratches & use wear, No other remarks.

Stor Väggklocka

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Fickur Nyckeldragare res 2 225kr

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Väggur

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Armbandsur Objekt

Värdering: 20

Bud: 80 SEK