Bilder BARPALLAR, 1 par, Offecct, 2000-tal
Kromad stomme, sits av vitlaserat trä, sitthöjd 82 cm
Konditionsrapport - Repor och märken
Slutar om 16 timmar 27 minuter
Slutar om 16 timmar 28 minuter
Slutar om 16 timmar 29 minuter