24896 Barnspis, Husqvarna, No. 2, gjutjärn, tidigt 1900-tal, bredd 37 cm
Barnspis, Husqvarna, No. 2, gjutjärn, luckor med reliefdekor, tidigt 1900-tal, bredd ca 37 cm
- Skick:Bruksslitage, smuts, skav
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |