Auktioner Mynt, Sverige och världen

Bilder Mynt, Sverige och världen

Mynt, Sverige och världen

1 år 1 månad 27 dagar

2023-09-26 19:35

130 SEK

Värdering: - SEK

Ake Auktioner

Solvägen 37
891 42 Örnsköldsvik
Ångermanland

akeauktioner@live.se
Tel: 070-696 98 28 Åke Lundberg, 070 625 34 39 Mikael Hägglund

FICKUR, sk mormorsur, silver, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

SALSSKÅP, intarsia, 1800-tal. H:196x 120x 60cm

Värdering: -

Bud: 425 SEK

Kökssoffa 1800-tal L=180

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

VITRINSKÅP med belysning, Alsterbro Möbler, 1900-talets andra hälft, intarsia, mahogny, H: 143x 72x 35cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK