Bilder Ernst servisdelar 22 st

Ernst servisdelar 22 st

1 år 25 dagar

2023-03-02 18:08

Värdering: - SEK

Bruksslitage, repor efter bestick.
10 st tallrikar, diameter: ca 28 cm.
6 st skålar, höjd: ca 7,5, diameter: ca 13,5 cm.
6 st assietter, diameter: ca 21,5 cm.
Se bilder för mer information.
Detta objektet kan skickas till er. Se transportkostnad.

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1
28267 Vittsjö

info@nskauktionshus.se
0451-75 10 90