Bilder Ernst servisdelar 22 st
Ernst servisdelar 22 st
Bruksslitage, repor efter bestick.
10 st tallrikar, diameter: ca 28 cm.
6 st skålar, höjd: ca 7,5, diameter: ca 13,5 cm.
6 st assietter, diameter: ca 21,5 cm.
Se bilder för mer information.
Detta objektet kan skickas till er. Se transportkostnad.