6 Barbro K Poggats Blandteknik / Collage

2081a_8dc477c4e9094bb_med.jpeg
  • 2081a_8dc477c4e9094bb_sm.jpeg
  • 2081b_8dc477c4f394487_sm.jpeg
  • 2081c_8dc36e27689d133_sm.jpeg

Konstnär född: 1965

Komposition med ren

Signerad: BK Poggats

Daterad: 1998

Numrerad: HC

Mått på bildyta: 19,5 x 15 cm

Mått inkl ram: 33 x 27 cm

Barbro K Poggats Mixed media / Collage

Artist born: 1965

Composition with reindeer

Signed: BK Poggats

Dated: 1998

Numbered: HC

Image area dimensions: 19.5 x 15 cm

Dimensions including frame: 33 x 27 cm

Condition report: No comments

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211