575 Fotlänk 18K Guld 1900-tal
Länk tillverkad av 18K Guld med en berlock.
Stämplad.
Diametermått c.a: 8,5 cm
Vikt: 11,5 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Anklet 18K Gold from the 20th century
Link made of 18K Gold with a charm.
Stamped.
Diameter measurement approx.: 8.5 cm
Weight: 11.5 grams
Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.
Värdering | 4 500 - 5 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt