173 Lars A Persson Akvarell på papper

2117a_8dc474f72122d41_med.jpeg
  • 2117a_8dc474f72122d41_sm.jpeg
  • 2117b_8dc3f77db5c0adb_sm.jpeg
  • 2117c_8dc3f77dc15625d_sm.jpeg

Konstnär född: 1958

"Tidig höst"

Signerad: Lars A Persson

Daterad: 1999

Mått på bildyta: 50 x 26 cm

Ramens mått: 60 x 34 cm

Lars A Persson Watercolor on paper

Artist born: 1958

"Early fall"

Signed: Lars A Persson

Dated: 1999

Dimensions of image area: 50 x 26 cm

Dimensions with frame: 60 x 34 cm

Condition report: No remarks

  • Skick:Begagnat

Värdering2 500 - 3 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)25%
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer

Öppettider

Måndag: Stängt

Tisdag: 10:00-19:00

Onsdag: Stängt

Torsdag: 10:00-17:00

Fredag: 10:00-17:00

Lördag: 12:00-15:00

Söndag: Stängt

90621 Umeå

Org-nr: 556902-4549

Tel: 090-122211