134 Hag Hans Engstedt Färglitografi

2129b_8dc475b3359e0b0_med.jpeg
  • 2129b_8dc475b3359e0b0_sm.jpeg
  • 2129b_8dc3dafcc3a0559_sm.jpeg

Hag Hans Engstedt född: 1949

"Upptag med schillerströvare"

Signerad med blyerts: HagHans Engstedt

Numrerad: 275/280

Mått bildyta: 47 x 34 cm

Löst blad

Hag Hans Engstedt Color lithography

Hag Hans Engstedt born: 1949

"Retrive with a Schiller Hound"

Signed in pencil: HagHans Engstedt

Numbered: 275/280

Image area dimensions: 447 x 34 cm

Loose leaf

Condition report: No remarks

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211