368 Jacob Wagner Fåtölj "Ray" Hay Danmark 2000-tal

2131a_8dc45bd83225a3b_med.jpeg
  • 2131a_8dc45bd83225a3b_sm.jpeg
  • 2131b_8dc45bd843e4909_sm.jpeg
  • 2131c_8dc45bd85570c57_sm.jpeg
  • 2131d_8dc45bd86e4ab0e_sm.jpeg
  • 2131e_8dc45bd88ec76a0_sm.jpeg

Jakob Wagner född: 1963 Köpenhamn

Fåtölj med roterande fyrstegsfot i borstat stål

Helstoppad med svart läderklädsel

Modell lanserad: 2008 hos Danska Hay

Höjd: 64 cm

Sitthöjd: ca 40 cm

Bredd: 80 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, klädsel i bra skick, ett svart plasthölje saknas till en fot, inga övriga anmärkningar

Jacob Wagner Armchair "Ray" Hay Denmark 2000s

Jakob Wagner born: 1963 Copenhagen

Armchair with rotating four-step foot in brushed steel

Fully upholstered with black leather upholstery

Model launched: 2008 at Danska Hay

Height: 64 cm

Seat height: approx. 40 cm

Width: 80 cm

Condition report: Minor use wear, upholstery in good condition, a black plastic cover is missing for one foot, no other remarks

    Värdering4 000 - 5 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211