15 Beck & Jung Serigrafi

2180a_8dc3c5fb29c99ba_med.jpeg
  • 2180a_8dc3c5fb29c99ba_sm.jpeg
  • 2180b_8dc3c5fb32f0229_sm.jpeg
  • 2180c_8dc3c5fb38a79ea_sm.jpeg

(Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007)

Komposition

Signerad: Beck & Jung

Numrerad: 12/50

Daterad: 1975

Mått på bildyta: 98,5 x 98,5 cm

Mått inkl ram: 100 x 100 cm

Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, reva i plexiglaset, inga övriga anmärkningar

Beck & Jung Serigraphy

Composition

Signed: Beck & Jung

Numbered: 12/50

Dated: 1975

Image area dimensions: 98.5 x 98.5 cm

Dimensions including frame: 100 x 100 cm

Condition report: Minor wear on frame and glass, tear in the plexiglass, no other remarks

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211