3 Beck & Jung Multipel

2182a_8dc3f87ac52d56c_med.jpeg
  • 2182a_8dc3f87ac52d56c_sm.jpeg
  • 2182b_8dc3f87ad438079_sm.jpeg
  • 2182c_8dc3f87ae4f9bd8_sm.jpeg

(Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007)

Handkolorerad komposition i relief

Signerad: Beck & Jung

Numrerad: 5/50

Daterad: 1976

Mått på bildyta: 69 x 69 cm

Mått inkl ram: 71 x 71 cm

Konditionsrapport: Mindre slitage på ram och glas, inga övriga anmärkningar

Beck & Jung Multiple

Hand-colored composition in relief

Signed: Beck & Jung

Numbered: 5/50

Dated: 1976

Image area dimensions: 69 x 69 cm

Dimensions including frame: 71 x 71 cm

Condition report: Minor wear on frame and glass, no other remarks

    Värdering1 500 - 2 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211