370 Bruno Mathsson dynor till Karin-fåtölj (2 st)

2189a_8dc471dd830d4c1_med.jpeg
  • 2189a_8dc471dd830d4c1_sm.jpeg
  • 2189b_8dc471ddacc16d2_sm.jpeg
  • 2189c_8dc471dde2e4aad_sm.jpeg

Två stycken dynor och armstödsdynor till Karin-fåtölj

Klädda i grått tyg med knappar i krom

Mått sitt och ryggdynor: 107 x 66 cm

Mått armstödsdynor: 27 x 10 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Bruno Mathsson cushions for Karin armchair (2 pcs)

Two cushions and armrest cushions for Karin armchair

Dressed in gray fabric with chrome buttons

Dimensions of seat and back cushions: 107 x 66 cm

Dimensions armrest cushions: 27 x 10 cm

Condition report: Minor wear and tear, no other remarks

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211