220 Michael Kors Axelremsväska "Selma" 2000-tal

2204a_8dc41d3774cdb59_med.jpeg
  • 2204a_8dc41d3774cdb59_sm.jpeg
  • 2204b_8dc41d37820dcda_sm.jpeg
  • 2204c_8dc41d3791feb14_sm.jpeg
  • 2204d_8dc41d379eb1b01_sm.jpeg
  • 2204e_8dc41d37aa0287a_sm.jpeg

Axelremsväska "Selma" från Michale Kors

Tillverkad i vitt läder med dealjer i mässing och svart gummilist

Fodrad med monogramtextil och inredd med fem fack

Mått väska: 40 x 30 cm

Längd på axelband: 95 cm

Kondittionsrapport: Obetydligt bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Michael Kors Shoulder bag "Selma" 2000s

Shoulder strap bag "Selma" from Michale Kors

Made of white leather with brass details and black rubber strip

Lined with monogram textile and furnished with five compartments

Bag dimensions: 40 x 30 cm

Length of shoulder strap: 95 cm

Condition report: Insignificant wear and tear, no other remarks

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211