37 Lars Pirak 1932-2008 Olja på pannå

2241a_8dc44ded3c05a67_med.jpeg
  • 2241a_8dc44ded3c05a67_sm.jpeg
  • 2241b_8dc44ded4f356a7_sm.jpeg
  • 2241c_8dc44ded5fdb815_sm.jpeg

Motiv av Lapporten

Signerad: Lars Pirak

Mått på pannå: 23,5 x 22 cm

Mått inkl ram: 33 x 31 cm

Lars Pirak 1932-2008 Oil on panel

Motife of the Lapp-Gate

Signed: Lars Pirak

Dimensions of panel: 23.5 x 22 cm

Dimensions including frame: 33 x 31 cm

Condition report: No remarks

    Värdering2 000 - 3 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211