274 Revolver Replika Rigarmi 44

2253a_8dc44f6eb632be1_med.jpeg
  • 2253a_8dc44f6eb632be1_sm.jpeg
  • 2253b_8dc44f6ec968af0_sm.jpeg
  • 2253c_8dc44f6edca4257_sm.jpeg
  • 2253d_8dc44f6ef33658f_sm.jpeg
  • 2253e_8dc44f6f07b7592_sm.jpeg
  • 2253f_8dc44f6f1ab97a6_sm.jpeg

Revolver replika, limmad och pluggad.

Separat frammatare medföljer

Längd: 34 cm

Konditionsrapport: Mindre slitage och repor, slipningar på trä, inga övriga anmärkningar

Revolver Replica Rigarmi 44

Seperate hand included

Revolver replica, glued and plugged.

Length: 34 cm

Condition: Minor wear and scratches, wooden parts grinded down, no other remarks

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211