205 Ulf Forsberg foto

2260a_8dc46ab5b455b94_med.jpeg
  • 2260a_8dc46ab5b455b94_sm.jpeg
  • 2260b_8dc46ab5c45a8fb_sm.jpeg

Ulf Forsberg född 1955

"Yellow Camarot"

Signerad: Ulf

Numrerat: 1/20

Oramad

Mått på bildyta: 40 x 27 cm

Totalmått: 60 x 50 cm

Ulf Forsberg photography

Ulf Forsberg born in 1955

"Yellow Camaro"

Signed: Ulf

Numbered: 1/20

unframed

Dimensions of picture area: 40 x 27 cm

Total dimensions: 60 x 50 cm

Condition report: No comments

    Värdering1 000 - 1 200 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211