423 Hundar Keramik 1900-tal (3 st)

2275a_8dc41d18132db86_med.jpeg
  • 2275a_8dc41d18132db86_sm.jpeg
  • 2275b_8dc41d181efd270_sm.jpeg
  • 2275c_8dc41d18281718e_sm.jpeg
  • 2275d_8dc41d18319d353_sm.jpeg
  • 2275e_8dc41d183c207f6_sm.jpeg
  • 2275f_8dc41d1ec04533e_sm.jpeg
  • 2275g_8dc41d1853e97b8_sm.jpeg
  • 2275h_8dc41d186473f64_sm.jpeg
  • 2275j_8dc41d18799e7c5_sm.jpeg
  • 2275k_8dc41d1884ae1e8_sm.jpeg
  • 2275l_8dc41d1890b9a96_sm.jpeg

Samling med tre stycken hundar i keramik.

Höjd: 27-38 cm

Konditionsrapport: Nagg, åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar

Ceramic dogs 20th Century (3 pcs)

Collection of three ceramic dogs.

Height: 27-38 cm

Condition: Notches, age-based wear and scratches, no other remarks

    Värdering1 000 - 1 200 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211