585 Halsband med hängsmycke "Camé" 18K Guld 1900-tal

2294a_8dc44e1518c5947_med.jpeg
  • 2294a_8dc44e1518c5947_sm.jpeg
  • 2294b_8dc44e15304dfff_sm.jpeg
  • 2294c_8dc44e1544efc3a_sm.jpeg

Halslänk med hängsmycke tillverkade av 18K Guld.

Stämplad: Balestra Italy 750

Längd kedja: 51 cm

Total vikt: 9,75 gram

Necklace with pendant "Camé" 18K Gold from the 20th century

Necklace with pendant made of 18K Gold.

Stamped: Balestra Italy 750

Chain length: 51 cm

Total weight: 9.75 grams

Condition report: No remarks

    Värdering4 000 - 4 500 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211