590 Halsband / Krysslänk 18K Guld 1900-tal
Doserad krysslänk tillverkad av 18K Guld.
Stämplad.
Längd: 42 cm
Vikt: 14,6 gram
Necklace / Cross link 18K Gold from the 20th century
Dosed cross link made of 18K Gold.
Stamped.
Length: 42 cm
Weight: 14.6 grams
Condition report: No remarks
Värdering | 6 000 - 7 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt