516 Kero AB Ryggsäck "Reindeer" Läder 1900-tal

2315a_8dc474b689cfe37_med.jpeg
  • 2315a_8dc474b689cfe37_sm.jpeg
  • 2315b_8dc474b6a0fffe9_sm.jpeg
  • 2315c_8dc474b6b74ec7b_sm.jpeg

Ryggsäck i läder.

Märkt: Keros Reindeer

Höjd: 43 cm

Konditionsrapport: Bruksslitage och märken, fläckar, inga övriga anmärkningar

Kero AB Backpack Leather "Reindeer" 20th Century

Rugsack made of leather

Marked: Keros Reindeer

Height: 43 cm

Condition: Usage wear and marks, stains, no other remarks

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211