554 Omega Damur 18K Guld 1900-tal

2317a_8dc476c479aaa09_med.jpeg
  • 2317a_8dc476c479aaa09_sm.jpeg
  • 2317b_8dc476c48c633b7_sm.jpeg
  • 2317c_8dc476c4a0a1a4c_sm.jpeg

Quartz urverk, Safirglas, Boett & länk tillverkade av vitt 18K Guld.

Serienummer: 711 7283 C

Stämplad: 750

Klockan går ej vid enklare test.

Längd: 17,5 cm

Vikt: 39,1 gram

Omega Ladies 18K Gold from the 20th century

Quartz movement, Sapphire glass, Case & link made of white 18K Gold.

Serial number: 711 7283 C

Stamped: 750

The clock does not run on simpler tests.

Length: 17.5 cm

Weight: 39.1 grams

Condition report: No remarks

    Värdering15 000 - 20 000 SEK
    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

    Öppettider

    Måndag: Stängt

    Tisdag: 10:00-19:00

    Onsdag: Stängt

    Torsdag: 10:00-17:00

    Fredag: 10:00-17:00

    Lördag: 12:00-15:00

    Söndag: Stängt

    90621 Umeå

    Org-nr: 556902-4549

    Tel: 090-122211